50. Skåp, Bodafors, Bertil Frighagen, 1960-tal, märkt, fanerat i teak, 155x42x105cm
05 maj 2024 18:16
6441 900 kr
Sön 05 2024 -
25551 850 kr
Sön 05 2024 -
6441 800 kr
Sön 05 2024 -
25551 750 kr
Sön 05 2024 -
22591 700 kr
Sön 05 2024 -
25551 700 kr
Sön 05 2024 -
22591 650 kr
Sön 05 2024 -
25551 600 kr
Sön 05 2024 -
22591 550 kr
Sön 05 2024 -
25551 500 kr
Sön 05 2024
Visning sker i våra lokaler i Tråstad Västergården 512, 59193 Motala (Fivelstad)Torsdag: 2/5 kl 15:00-18:00
samt söndag: 5/5 kl 11:00-14:00
Utlämning: