441. Olja på duk, Werner Malmgren
Målning daterad 1902 med signatur "Werner Malmgren" på baksidan. Åldersslitage och småskador. Ramyttermått:79cm x 98 cm.
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 17:55
4 000 kr
- 36984 000 kr
Sön 30 2025 - 23443 900 kr
Sön 30 2025 - 36983 800 kr
Sön 30 2025 - 23443 700 kr
Sön 30 2025 - 36983 600 kr
Sön 30 2025 - 37453 500 kr
Sön 30 2025 - 36983 100 kr
Sön 30 2025 - 37453 000 kr
Sön 30 2025 - 36982 600 kr
Fre 28 2025 - 39422 500 kr
Fre 28 2025