Park

4 100 kr

Vacker matta signerad Ingegerd Silow, 170x230cm

2 200 kr
1 600 kr

Robert John Hammond (1853-1911), Birmingham - England Ramyttermått: Ca 46x56cm.

1 500 kr

TIPP & CO, flygplan, Tyskland, 1930-tal.

1 250 kr
1 200 kr

troligtvis grythyttan, så kallad "bryggerimodell", bordet, 70x69cm och höjd 75cm

1 100 kr