303. Sideboard, 1950/60-tal, fanerat med teak. 150x41cm och 109cm hög.
18 februari 2024 16:31
321 300 kr
Sön 18 2024 -
22591 250 kr
Sön 18 2024 -
3961 200 kr
Sön 18 2024 -
22591 150 kr
Sön 18 2024 -
3961 100 kr
Sön 18 2024 -
22591 050 kr
Lör 17 2024 -
22781 000 kr
Lör 17 2024 -
2278950 kr
Fre 16 2024 -
396900 kr
Fre 16 2024 -
2278900 kr
Fre 16 2024
Visning sker i våra lokaler Tråstad Västergården 512, 59193 Motala (Fivelstad)Torsdag 15/2 kl 15:00-18:00
samt söndag 18/2 kl kl 11:00-14:00
Utlämning sker:
Tisdag 20/2 kl 14:00-18:00
Samt söndag 25/2 kl 11:00-14:00
Vi skickar gärna ert köpta objekt. Vi skickar med Schenker till utlämningsställe. Vi tar 125:- ink moms för att packa, Schenkers kostnad tillkommer.
Vid större föremål såsom möbler och cyklar hör av er till oss så ska vi hjälpa er med det.
Shoppa loss!