284. Olja på duk. Signerad Anshelm Schultzberg.
25 augusti 2024 16:09
Bevakningspris uppnått-
288516 500 kr
Sön 25 2024 -
288116 000 kr
Sön 25 2024 -
288115 500 kr
Sön 25 2024 -
288515 000 kr
Sön 25 2024 -
28853 700 kr
Sön 25 2024 -
8073 600 kr
Sön 25 2024 -
28853 500 kr
Sön 25 2024 -
8073 200 kr
Lör 24 2024 -
17893 100 kr
Lör 24 2024 -
8073 000 kr
Lör 24 2024
samt söndag: 25/8 kl 11:00-14:00
Utlämning:
Måndag: 26/8, kl 14:00-18:00
Tisdag: 27/8 kl 10:00-16:00