Höjd ca 13cm + glas. Bruksslitage. Smärre nagg på en.
Objektet avslutas 2 dagar 15 tim25 januari 2026 17:40
Högsta bud 250 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 398 kr

  • 199
    250 kr
    Tors 22 2026
  • 769
    200 kr
    Tors 22 2026
  • 199
    200 kr
    Tors 22 2026
  • 769
    150 kr
    Lör 17 2026
  • 2705
    100 kr
    Fre 16 2026

Alla varor är beskrivna på ett sådant sätt som vi förmår. Vi har alltid visning inför auktionen där kunden har möjlighet att själv undersöka godset. Beslagtaget- och hittegods från polisen har ju av klara skäl oftast inga nycklar, laddare och etc. Visning sker i våra lokaler på Vintergatan 18, Motala (Ej ingång via Butiken Blå Kronan) Onsdag: 21/1 kl 14:00-18:00 samt söndag: 25/1 kl 11:00-14:00 Utlämning: Måndag: 26/1, kl 14:00-18:00 Tisdag: 27/1 kl 10:00-17:00.