Höjd ca 13cm + glas.
Bruksslitage. Smärre nagg på en.
Objektet avslutas2 dagar 15 tim25 januari 2026 17:40
Högsta bud250 kr
199
250 kr
Tors 22 2026
769
200 kr
Tors 22 2026
199
200 kr
Tors 22 2026
769
150 kr
Lör 17 2026
2705
100 kr
Fre 16 2026
Alla varor är beskrivna på ett sådant sätt som vi förmår. Vi har alltid visning inför auktionen där kunden har möjlighet att själv undersöka godset. Beslagtaget- och hittegods från polisen har ju av klara skäl oftast inga nycklar, laddare och etc. Visning sker i våra lokaler på Vintergatan 18, Motala (Ej ingång via Butiken Blå Kronan) Onsdag: 21/1 kl 14:00-18:00 samt söndag: 25/1 kl 11:00-14:00 Utlämning: Måndag: 26/1, kl 14:00-18:00 Tisdag: 27/1 kl 10:00-17:00.