31. Etsning, Signerad Anders Zorn
Etsning av Anders Zorn, "Sappo" . Inramning hos Fritzes i Stockholm. Höjd 38cm Bredd 29cm. solblekt. Tryckt yta ca: 20x18cm.
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 14:20
4 600 kr
- 2064 600 kr
Sön 30 2025 - 33054 500 kr
Sön 30 2025 - 2064 400 kr
Sön 30 2025 - 33054 300 kr
Sön 30 2025 - 2064 300 kr
Sön 30 2025 - 33054 200 kr
Sön 30 2025 - 2064 100 kr
Sön 30 2025 - 33054 000 kr
Sön 30 2025 - 2063 900 kr
Sön 30 2025 - 33053 800 kr
Sön 30 2025