Kina 1900-tal, Höjd: 27,5cm, Diameter 35cm. Bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 15:26
350 kr

  • 206
    350 kr
    Sön 30 2025
  • 593
    300 kr
    Sön 30 2025
  • 3314
    250 kr
    Sön 30 2025
  • 396
    200 kr
    Tis 25 2025
  • 946
    200 kr
    Tis 25 2025
  • 396
    100 kr
    Tis 25 2025