499. Olja på duk, signerad & daterad 1919
Oljemålning med Eric Axelsson Sparre af Sundby. Kopia av Nicolas de Largillierre vackra målning. Ramyttermått 103cm x 83cm. Smuts och åldersslitage
Objektet avslutas 5 dagar 17 tim25 januari 2026 17:56
Högsta bud 300 kr
- 4055300 kr
Lör 17 2026 - 92250 kr
Lör 17 2026 - 92150 kr
Lör 17 2026 - 3023100 kr
Fre 16 2026