431. Olja på duk, Signerad Lindorm Lijefors
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 17:56
5 500 kr
- 2165 500 kr
Sön 30 2025 - 8255 000 kr
Sön 30 2025 - 2164 900 kr
Sön 30 2025 - 34914 800 kr
Sön 30 2025 - 2164 700 kr
Sön 30 2025 - 34914 700 kr
Sön 30 2025 - 2164 600 kr
Sön 30 2025 - 34914 600 kr
Sön 30 2025 - 2164 500 kr
Sön 30 2025 - 34914 500 kr
Sön 30 2025