36. Olja på trä, Alois Gustav Rockstuhl
1800-tals målning på trä. Alexander II Kejsare av Ryssland, i röd husaruniform med div medaljer och ordnar. Ram i guldmålat trä och krön i gips, totalmått: B70cm x 103cm.
Div skador och krackileringar.
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 14:21
12 500 kr
- 21612 500 kr
Sön 30 2025 - 326512 000 kr
Sön 30 2025 - 21611 500 kr
Sön 30 2025 - 326511 000 kr
Sön 30 2025 - 21610 500 kr
Sön 30 2025 - 326510 000 kr
Sön 30 2025 - 21610 000 kr
Sön 30 2025 - 32659 500 kr
Sön 30 2025 - 39929 000 kr
Sön 30 2025 - 32658 500 kr
Sön 30 2025