23. SPEGEL, sengustaviansk, signerad G Lindberg,
Sengustaviansk spegel med dekorationer i gouache. Brännmärkt G Lindberg. Åldersslitage. 81cm x 35,5cm.
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 14:13
1 900 kr
- 2161 900 kr
Sön 30 2025 - 17891 850 kr
Sön 30 2025 - 2161 800 kr
Sön 30 2025 - 15721 750 kr
Sön 30 2025 - 2161 700 kr
Sön 30 2025 - 15721 650 kr
Sön 30 2025 - 16761 600 kr
Sön 30 2025 - 15721 550 kr
Sön 30 2025 - 16761 500 kr
Sön 30 2025 - 17891 450 kr
Sön 30 2025