463.Uppläggningsfat och två vaser. 1900-talets mitt.
Stor vas:
Höjd 21cm.
Bruksslitage.
Objektet avslutas5 dagar 1 tim25 januari 2026 17:43
Högsta bud150 kr
484
150 kr
Sön 18 2026
105
100 kr
Lör 17 2026
Alla varor är beskrivna på ett sådant sätt som vi förmår. Vi har alltid visning inför auktionen där kunden har möjlighet att själv undersöka godset. Beslagtaget- och hittegods från polisen har ju av klara skäl oftast inga nycklar, laddare och etc. Visning sker i våra lokaler på Vintergatan 18, Motala (Ej ingång via Butiken Blå Kronan) Onsdag: 21/1 kl 14:00-18:00 samt söndag: 25/1 kl 11:00-14:00 Utlämning: Måndag: 26/1, kl 14:00-18:00 Tisdag: 27/1 kl 10:00-17:00.