Urnor med lock och klassiska kinesiska motiv. Åldersslitage och lagning enl bild. Höjd:22cm
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 18:02
900 kr

  • 3960
    900 kr
    Sön 30 2025
  • 3346
    850 kr
    Sön 30 2025
  • 3960
    800 kr
    Sön 30 2025
  • 3346
    750 kr
    Sön 30 2025
  • 3346
    600 kr
    Sön 30 2025
  • 3960
    550 kr
    Sön 30 2025
  • 3346
    500 kr
    Sön 30 2025
  • 3960
    450 kr
    Sön 30 2025
  • 3346
    400 kr
    Sön 30 2025
  • 3960
    350 kr
    Sön 30 2025
Visa alla