454. Paret kinesiska urnor
Urnor med målad dekor, underlägg i trä. Åldersslitage och nagg på knopparna. Höjd exklusive underlägg: 20cm.
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 17:59
300 kr
- 3346300 kr
Sön 30 2025 - 3641250 kr
Sön 30 2025 - 3346200 kr
Fre 28 2025 - 1572150 kr
Fre 28 2025 - 946100 kr
Mån 24 2025