Urnor med målad dekor, underlägg i trä. Åldersslitage och nagg på knopparna. Höjd exklusive underlägg: 20cm.
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 17:59
300 kr

  • 3346
    300 kr
    Sön 30 2025
  • 3641
    250 kr
    Sön 30 2025
  • 3346
    200 kr
    Fre 28 2025
  • 1572
    150 kr
    Fre 28 2025
  • 946
    100 kr
    Mån 24 2025