Kinesiskt porslin med blå dekor. Nagg och åldersslitage. Diameter:22cm.
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 17:58
200 kr

  • 216
    200 kr
    Sön 30 2025
  • 1572
    150 kr
    Sön 30 2025
  • 946
    100 kr
    Mån 24 2025