Troligen, tysk tidigt 1900-tal. Nagg. Bredd:23,5cm Höjd: 11,5cm.
Objektet avslutasAvslutat rop30 november 2025 15:25
250 kr
1522
250 kr
Sön 30 2025
78
200 kr
Sön 30 2025
78
150 kr
Sön 30 2025
850
100 kr
Fre 28 2025