Troligen, tysk tidigt 1900-tal. Nagg. Bredd:23,5cm Höjd: 11,5cm.
Objektet avslutas Avslutat rop30 november 2025 15:25
250 kr

  • 1522
    250 kr
    Sön 30 2025
  • 78
    200 kr
    Sön 30 2025
  • 78
    150 kr
    Sön 30 2025
  • 850
    100 kr
    Fre 28 2025